BAŞARI HİKAYELERİ

 • Başarı Hİkayem

  Telefonun öbür ucunda kendinden emin nazik bir ses; “Sana para kazanmayı öğreteyim mi?” diyor ve o günden sonra benim ve ailemin hayatı mucizevi bir şekilde değişiyor.
  Başarı Hikayem
 • Satı Solmaz - Altın Dİrektör

  Çift Elmas Direktörüm Nurten Sarıtaş sayesinde tanıştım. Kayıt olmaktaki amacım kendim ve ailem için sağlıklı ve kaliteli ürünleri indirimli almaktı. Uzun süre sadece kendi ürünlerimi kullandım. Kullandığım her ürüne aşık oldum
  Satı Solmaz - Altın Direktör
 • Pınar Yavuz - Dİrektör

  Nurten Sarıtaş bana sihirli değneğiyle dokundu ve kendimi Oriflame Dünyası'nın içinde buldum. Bu yüzden kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendi ürünlerimi almak için girdiğim Oriflame beni kendisine bağladı.
  Pınar Yavuz - Direktör
 • Esen Tan - Dİrektör

  Bundan tam bir yıl önce bir Türk kahvesi ile başladı hayatım değişmeye, hayallerime adım adım ilerlemeye. Fırsatı bana yaratan kanatsız melek diyorum kendisine, sponsorum Nurten Sarıtaş'a ve Sadık Sarıtaş'a sonsuz teşekkürler.
  Esen Tan - Direktör
 • Yıldız Uluvardar, Dİrektör

  Oriflame'e üye oldum. Denerim ne kaybederim dedim. İyi ki de demişim. Önce hiç kaçırmadığım fırsat sunum toplantılarında ürünlere ve işe aşık oldum. 5. ayımda Üst Danışman oldum. Hem eğleniyorum hem para kazanıyorum.
  Yıldız Uluvardar, Direktör