NATURAL BALANCE SHAKE

Wellness by Oriflame Natural Balance Shake, kalp ve göğüs cerrahı Profesör Doktor Stig Sten’in kalp nakli yapacağı hastaların nakil öncesi beslenmesi için 8 yıllık bir çalışmayla hazırladığı tamamen doğal bir gıda takviyesidir.

İÇERİĞİ:

Saf ve doğal bileşenleri ideal bir dengede sunar. Yumurta proteini Omega 3 ve Omega 6 dengesini sağlamak üzere özel beslenen tavukların yumurtalarından alınır. Sebzelerin eti olarak adlandırılan ve tek östrojen içeren sebze olan bezelye proteini ve tüm proteinler içerisinde biyolojik olarak en etkili olduğu kanıtlanmış peynir altı suyu proteini bileşimiyle çok kuvvetli bir protein kaynağıdır. Elma, kuşburnu ve şeker pancarı içeriğiyle vitamin ve mineral açısından hem çok zengin hem de lif zenginliği nedeniyle sindirime yardımcıdır. Yanı sıra elma, kuşburnu, peynir altı suyu ve bezelye içeriğiyle vücut için gerekli olan yararlı karbonhidratı sağlar. Tüm bu doğal bileşenlerle uygun etkili ve güvenlidir. Yapay aromalar içermez, GDO içermez, gluten içermez, renklendirici içermez. Tatlandırıcı olarak sukraloz kullanılmıştır. sukraloz FDA tarafından, hamilelerin ve şeker hastalarının kullanımına izin verilmiş, şeker kamışından elde edilen ancak vücudun şeker olarak algılamadığı bir tatlandırıcıdır ve çok az oranda kullanılmıştır.

Piyasada birçok ek gıda takviyesi bulunmaktadır. Wellness by Oriflame NBS yi diğerlerinden ayıran en önemli özellik üçlü protein bileşimi ve hazırlanma amacıdır. Piyasadaki diğer ürünlerin birçoğu tekli protein içeriği ile sadece kas yapısını hedeflerken, Wellness NBS üçlü protein içeriği ile tıpkı anne sütündeki protein gibi tüm vücuda iyi yönde etki etmektedir YANİ ANNE SÜTÜ BİR BEBEK İÇİN NEYSE, WELLNESS DA BÜYÜK İNSAN İÇİN ODUR. Piyasadaki diğer ürünler sıradan ve sağlıklı insanlar için hazırlanmıştır Oysa Wellness by Oriflame NBS, başlangıçta 24 saat oksijen maskesi ile yatan insanlar için hazırlandığından özel bileşimlere sahip ve uzun süreler üzerinde çalışılmış, içeriğindeki besin dengesi insan vücuduna tam uyumlu bir üründür.

Yediğimiz meyve ve sebzelerin besin değerleri, gün geçtikçe azalmakta ve bu yüzden gıda takviyesine ihtiyaç duymaktayız. Bu anlamda Wellness by Oriflame NBS doğal ve kuvvetli içeriğiyle, her insan için mutlaka gerekli bir ek gıda ürünüdür.

NELERE İYİ GELİR, KATKI SAĞLAR?

 • Cildinizi güzelleştirir, daha parlak ve aydınlık yapar.
 • Kırışıklıklarınızı azaltmaya yardımcı olur.
 • Selülitlerinizi % 90 oranında giderir.
 • Bağışıklık sisteminizi ve kas yapınızı güçlendirir.
 • Kilo kontrolü sağlar; ister aşağı kilo kontrolü ister yukarı kilo kontrolü.
 • Tatlı ihtiyacınız azalır.
 • Kemikleriniz ve kaslarınız güçlenir, kemik yoğunluğunuz artar, kemik erimesi yavaşlar.
 • Menopozun yan etkileri azalır.
 • Çocuklarda boy uzamasına yardımcı olur.
 • Enerjiniz artar.
 • Unutkanlığınız azalır.
 • Bağırsak sisteminiz, Tansiyonunuz ve şekeriniz düzene girer.
 • Vücudumuz milyonlarca hücreden oluşmaktadır. Hücre zarı güçlü olmadığında da tüm hastalıklara davetiyedir. Çünkü zararlı maddeler vücuttan dışarı atılamaz. Wellness by Oriflame NBS Hücre zarının yenilenmesini ve güçlenmesini sağlar. Böylece organların düzgün çalışmasına ve hastalıkların vücudumuzda barınamamasına yardımcı olur.
 • Çocuklarda vücut ve beyin gelişimine önemli katkıları vardır.

KULLANIMI:

3 - 6 yaş arası çocuklarda 1/3 ölçek 6- 12 yaş arası çocuklarda yarım ölçek 12 yaş ve üzerinde 1 ölçek su veya süt ile ile karıştırılarak içecek şeklinde hazırlanır ve içilir. Tadı milkshake tarzındadır.

Bu ürün hakkında bilgi almak veya indirimli almak için aşağıdaki linke tıklayarak, ücretsiz olarak giriş yapın ve geliş fiyatına alma hakkı kazanın.

http://tr.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=3163253